Drużyna młodzików przebywała w dniach 7-9.06.2019 na Turnieju Piłki Ręcznej w Kętrzynie.
Cel turnieju został wykonany w 100 %. Założeniem było wyjście do finałowej szóstki i to się udało. Ostatecznie zajęliśmy V miejsce. Brakło tak niewiele, a bylibyśmy w finale.

Poziom turnieju stał na wysokim poziomie, bardzo wyrównany poziom zespołów.
Cały zespół Pabiksu zagrał bardzo dobry turniej, stanowiąc zgrany  kolektyw.
Najlepszym zawodnikiem drużyny został Jakub Skalski. Walczył w ataku, a w obronie grał za dwóch.
Brawa i gratulacje należą się całej drużynie.
Oby więcej takich wyjazdów.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, kibicom oraz sponsorom za wsparcie w tym turnieju.
Podziękowania należą się przede wszystkim firmie IMPACT za bardzo dużą pomoc.