W miniony weekend drużyna Pabiksu rozgrywała mecz ligowy z drużyną z Poddębic.
Pierwsza połowa to bardzo dobra gra naszej drużny. Przez pierwsze 25 min Pabiks prowadził. Pabianiczanie schodzili do szatni przy wyniku 17-15.
Druga połowa zaczęła się bardzo dobrze dla Pabiksu i w 37 minucie meczu wygrywaliśmy 25-20.
Niecelne rzuty oraz kilka strat spowodowały nerwową końcówkę meczu. Drużyna z Poddębic nie poddała rękawic i walczyła do końca, i 4 sekundy przed końcem zdobyli wyrównującą bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 30-30, do rozstrzygnięcia meczu były potrzebne rzuty karne, w których lepsi byli nasi młodzi szczypiorniści wygrywając 5-3.

K.Golenia, M.Skrzypczak-N.Słabęcki 7,K.Woźniak 6, S.Dudziak 6, H.Gackiewicz 4, K.Nurkiewicz 4,J.Hans 2, F.Rudnicki M.Nowakowski, K.Maslanka, S.Mela, W.Caban