Dzieci grały na turnieju!

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.0.47″][et_pb_row _builder_version=”3.0.48″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_text _builder_version=”3.0.74″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”]I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ BATORY CUP OSTRÓW WIELKOPOLSKI

W dniu 17.11.2018 r. na turniej do Ostrowa Wielkopolskiego wybrała się najmłodsza grupa zawodników Pabiksu. Był to turniej dedykowany dla chłopców z rocznika 2007 i młodszych lecz nasz zespół wystawił mieszaną grupę chłopców i dziewcząt. 
Był to pierwszy sprawdzian pokazania swoich umiejętności dla większości zawodników i zawodniczek. W turnieju zajęliśmy 6 miejsce, przegrywając 3 mecze.
Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, niektórych akcji w wykonaniu młodych adeptów piłki ręcznej nie powstydziły by się drużyny juniorskie.
Dzięki turniejowi zobaczyliśmy nad czym mamy pracować, co poprawić oraz czego nam jeszcze brakuje, jakie popełniamy błędy. Warto dodać , że w naszym zespole większość zawodników i zawodniczek to dzieci młodsze. Cieszy nas fakt , że z meczu na mecz graliśmy coraz lepiej , czuliśmy się na boisku pewniej oraz podejmowaliśmy śmielsze decyzje na parkiecie, co zaowocowało zdobytymi bramkami, które w naszym zespole rzucili:
Emil Ficiński, Dawid Wartalski, Krystian Kaczyk, Kamil Golenia oraz Zosia Krawczyk. Wszystkie dzieci miały okazję zagrania w każdym meczu , każde z nich pokazało ducha walki i zostawiło serduszko na parkiecie. Przed nami ciężka praca ale cieszymy się, że dzieci coraz chętniej wybierają piłkę ręczną jako dyscyplinę, którą chcą uprawiać
Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu został Emil Ficiński , a najlepszym strzelcem zespołu Dawid Wartalski.
Barwy Pabiksu na turnieju reprezentowali :
Chłopcy: Emil Ficiński, Dawid Wartalski, Kamil Golenia, Krystian Kaczyk, Franciszek Malinowski, Marcel Brejtkopf , Damian Trzeszczak, Mateusz Duszyński.
Dziewczyny: Lena Siubdzia, Zuzanna Sobala, Emilia Żak, Wiktoria Jurczak, Ewelina Leśniak, Paulina Cieślik, Zofia Kraczyk, Iga Lisowska, Emilia Trzeszczak, Amelia Głobińska, Zuzana Konat.
Opiekunowie zespołu:Magdalena Borowiec, Jarosław Siubdzia.

Zapraszamy na treningi : 
Poniedziałki o godz. 19.00 na hali przy ul. Orla 1
Czwartki o 16.00 na Hali Powiatowej ( do końca listopada), 
Od grudnia czwartki o 19.00 na Orla.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”3.8.1″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.8.1″ parallax=”off” parallax_method=”on”][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *