AKCJA LATO

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.0.47″][et_pb_row _builder_version=”3.0.48″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_text _builder_version=”3.0.74″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”]

Zapraszamy mieszkańców naszego miasta ( nie tylko członków i zawodników naszego klubu) w środę 4.07.2018r. na teren Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pabianicach, ul. Bugaj 110 (Lewityn) na imprezę prozdrowotną “AKCJA LATO” organizowaną przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Pabianicach, pod patronatem Starosty Pabianickiego i przy naszym skromnym udziale.

AKCJA LATO ma na celu podniesienie świadomości z zakresu profilaktyki zdrowotnej oraz bezpieczeństwa podczas wakacji, ze szczególnym uwzględnieniem kształtowania właściwych postaw i zachowań prozdrowotnych wśród najmłodszych. Znajdziecie nas wraz z naszym partnerem firmą Forma u DyBy w godzinach 10-14 na boisku do piłki plażowej.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]