Rozgrywki drużyny seniorów zakończone.

Na samym początku chcielibyśmy podziękować wszystkim sponsorom bez których nieprzystąpilibyśmy do rozgrywek i bez których pomocy byśmy nie zakończyli sezonu oraz wielkie podziękowania dla wszystkich kibiców, którzy zawsze licznie pojawiali się na naszych meczach.
Przed rozpoczęciem sezonu nikt nie spodziewał się tak dobrze rozegranej I rundy rozgrywek.
Drużyna która docelowo była budowana pod kątem III ligi po pierwszej części sezonu w II lidze zajmowała wysokie 3 miejsce (18 zdobytych punktów, 6 zwycięstw, 3 porażki).
Niestety druga runda zaczęła się od przegranej z TS Siemiatycze na własnym parkiecie 21:24. Nic nie zapowiadało, że w drugiej rundzie farma naszej drużyny będzie słabsza niż w pierwszej części rozgrywek. Po przegranym pierwszym meczu, w drugim meczu doznaliśmy porażki z Radzyminem oraz przegraliśmy na własnym parkiecie derbowe spotkanie z KKS Konstantynów. Po trzech porażkach z rzędu zarząd SPR Pabiks Pabianice postanowił w trakcie sezonu ściągnąć z CHKS-u Łódź dwóch zawodników: bramkarza Macieja Zawadzkiego, oraz rozgrywającego Patryka Laskowskiego.
W czwartym meczu naszych szczypiornistów czekał wyjazd do drużyny, która finalnie zajęła pierwsze miejsce w rozgrywkach do CKS Juranda Ciechanów.
Mimo przegranej naszej drużyny 33-27, gra naszych zawodników mogła się podobać.
W piątym meczu to dalsza niechlubna passa naszej drużyny i przegrywamy na własnym parkiecie z KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 26:32.
W końcu szósty mecz zakończył niechlubną serie porażek Pabiksu. Na własnym parkiecie wygraliśmy z drużyną Trójki Ostrołęka 40-30, gra naszych zawodników mogła bardzo cieszyć, gdyż w przeciągu całego sezonu nasza drużyna w żadnym meczu nie rzuciła 40 bramek. Do końca sezonu nasza drużyna doznała dwóch porażek: z KS Warszawianka i AZS AWF Warszawa oraz wygraliśmy na własnym parkiecie z UMCS Lublin.
Drużyna Pabiksu kończy sezon na 7 miejscu z dorobkiem 18 punktów (8 zwycięstw oraz 10 porażek).
Najlepsi strzelcy SPR Pabiks Pabianice:
Witczak Konrad 70 bramek
Skowroński Damian 68 bramek
Sztajnert Igor 65 bramek
Bilichowski Dawid 56 bramek
Pietrzykowski Łukasz 45 bramek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *